Labo VSC-100


Ürün Açıklaması

          Kinematik Viskozite Banyosu

          Labo VSC-100 kinematik viskozite banyosu , ASTM D445 ve TS 1451 EN ISO 3104 standartlarına uygun olarak ölçüm yapmaya olanak sağlayan dijital ve kullanımı kolay üniversal bir cihazdır. Ölçümler yarı otomatik bir şekilde , şeffaf cam yüzeyden izlenerek kolaylıkla yapılabilir. Cihaz ile birlikte ubbelohde , micro ubbelohde , cannon-fenske , micro-ostwald .. vb birçok U tip kapiler ölçüm sistemi kullanılabilir. Banyo sıvısı olarak su veya silikon yağ tercih edilebilir.

          Oda sıcaklığı altındaki sıcaklıklarda çalışma yapabilmek için Labo Soğutmalı Sirkülatörlerle kolaylıkla bağlanıp entegre çalışabilen viskozite banyoları madeni yağ , kimya , petrokimya , tekstil , plastik ve polimer malzeme ölçümlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı anda üç farklı numuneyi hazırda bekletebileceğiniz VSC-100 modelinde , çalışma sıcaklığı dijital ekran ile kolaylıkla izlenebilir-değiştirilebilir.

          Kalibrasyonlu ASTM cam termometre için özel sabitleme aksesuarı ile karşılaştırmalı ölçümlere olanak sağlanmaktadır.

 

 Model   Labo VSC-100
Çalışma Sıcaklığı +10 / +150 °C
Ekran Tipi dijital
Kontrol Sistemi yeni nesil PID
Ekran Çözünürlüğü 0,1 °C
Sıcaklık Stabilitesi ± 0,02 °C
Isıtma           2000 watt
Soğutma *opsiyonel
Yüksek Sıcaklık Güvenlik Sistemi var
Düşük Sıvı Seviyesi Uyarı Sistemi var
Dahili Sıvı Sirkülasyonu var
Sıvı Kapasitesi 25 litre
Hücre Yapısı paslanmaz çelik
Numune gözü           3 adet
Pompa Tipi paslanmaz
Ağırlık 9 kg
Enerji Değerleri 220 volt  -  50 Hz
Garanti 3 yıl

* opsiyonel : +30 °C sıcaklığın altında ölçüm yapılması gereken durumlarda , Labo VSC-100 cihaz ile birlikte 1 adet Labo soğutmalı sirkülatör cihazı ve soğutucu serpentin aksesuarı sipariş edilmelidir.

 

 

viskozimetre banyos, viskozite banyosu, kinematik viskozite, vizkozite banyosu, - u tüp kapiler viskozite, capilary viskozite ubbelohde cannon fenske