Kurumsal

                       

          Labo A.Ş 36 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, ısıtma - soğutma konularında hizmet vermekte olup, çok hassas çalışan su banyosu ve laboratuvar test cihazları üretimini yapmaktadır.

     

          Labo A.Ş uzman kadrosu, sektördeki bilgi birikimi, firmaların bilgi teknolojilerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamakta, verimlilik ve kazançlarını arttıracak çözümler geliştirmektedir. Pazarlama dünyası değiştikçe tedarik zinciri yöneticileri de gelişmek durumundadır. Tek başına iyi bir ürün üretmek yeterli değil, onu doğru zamanda ve doğru şekilde ulaştırmak gerekmektedir. Şirketin temelleri, 1981 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan Numan Teknik firması tarafından oluşturulmuştur. Numan Teknik, Türkiye genelinde birçok kurumsal firma için soğutma-ısıtma konularında çözüm ortağı olmuştur. Kurulduğu günden bu yana sektörde gelişen teknolojiyi düzenli olarak takip etmiş ve gelişen teknoloji karşısında kendini hep yenilemiştir. Bunun sonucunca üretim ve Ar-Ge konusunda Laboratuvar sektörüne hizmet veren Labo A.Ş. nin kuruluşunu sağlamıştır.

     

          Labo A.Ş, yüksek nitelikli mühendislik, tasarım gücü ve uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, kuruluşundan itibaren bir çok yerli ve yabancı müşterisi için çok çeşitli kurulum, tasarım ve seri üretim projeleri yürütmüş ve başarıyla tamamlamıştır. Tüketicilerin ihtiyaçlarına tam zamanında ve eksiksiz olarak cevap verebilen Labo A.Ş müşteri memnuniyetinin her zaman en önde geldiğinin bilinci içinde olup vazgeçilmez ilkesi: "Proje öncesi ve sonrasında müşterilerine tam anlamıyla gerçek hizmetin sunulmasıdır.”

 

          Labo Soğutmalı Su Banyoları kimya, gıda, içecek ,otomotiv, havacılık, savunma sanayi, sağlık, tekstil ve metalurji çalışmaları gibi birçok sektörde kullanılabilmekte ve Avrupa normlarına göre imal edilmektedir. Firmamızın üretim politikasında en başta gelen unsur malzeme kalitesidir.

     

          Ulusal ve Uluslararası çeşitli kalite standartlarına sahip olan Labo A.Ş ’nin temel politikası Müşteri Memnuniyeti ve Sürekli Gelişimdir.

 

Labo Makina San. ve Tic. A.Ş.

 

Genel Referanslar

labo makina imes sanayi sitesi

labo aş 

labo laboratuvar cihazları - labo hassas sıcaklık çözümleri

Labo makina sanayi ve ticaret anonim şirketi