Labo Analytech & Biotech Fuarındaydı

Labo A.Ş. , Analiz teknolojileri konusunda Türkiye'deki "teknoloji ve ihtisas fuarı" olarak kabul edilen ve 20-22 Nisan 2017 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen Analytech, Analiz ve Laboratuvar Teknolojileri, Ekipmanı ve Kimyasalları Fuarı'na katılmıştır.

Fuarda, Türkiye'de ilk kez şirketimiz tarafından üretimi gerçekleştirilen -80 C ile ¬+200 C arasında çalışabilen sirkülatör, benmari su banyosu, viskozimetre banyosu, soğutmalı ve ısıtmalı sirkülatörler ve sair birçok ürünümüz sergilenmiştir.

Fuar alanında bulunan ve fuar süresince devam eden Open Lab uygulamalı laboratuvar atölyesinde de ürünlerimiz fuar katılımcısı akademisyen ve üniversite öğrencilerinin kullanımına sunulmuştur.

Standımızı İstanbul Üniversitesi Adli Tıp Enstitüsü Eski Öğretim Üyesi Prof.Dr.Sevil ATASOY ziyaret etmiş olup, fuar süresince standımıza çeşitli üniversitelerde görevli akademisyenler ile konusunda uzman ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gösterilmiştir.

haber_01_analytech_fuar_01
haber_01_analytech_fuar_02
haber_01_analytech_fuar_03
haber_01_analytech_fuar_04
haber_01_analytech_fuar_05
haber_01_analytech_fuar_06
haber_01_analytech_fuar_07