Hakkımızda

Labo Makine, 1981 yılından günümüze yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrol çözümleri konusunda sürdürülebilir yaşam için öncü girişimlerde bulunmaktadır. Sıcaklık kontrolünü yeniden tasarlayarak insan ihtiyaçlarına yeni çözümler bulmak, sürdürülebilir bir dünya için insanların çalışmalarını kolaylaştırmak Labo'nun hikayesinin özünü oluşturur.

1981 yılında kapılarını ilk açtığında ve Türkiye'nin ilk İklim Odasını ürettiğinde hayal gücünün dikkate değer başarılarına imza atmak için çoktan yola koyulmuştu.

Labo dünya için -190°C ile 425°C arasında, 0,01°C hassasiyet ile sıvı sıcaklık kontrolü görevlerini yerine getiren ısıtmalı ve soğutmalı sıvı banyoları geliştirip üretmektedir. Bugün, çözüm ortakları için çok çeşitli kurulum, tasarım ve seri üretim projeleri yürüten, küresel ve özel projelere imza atan büyük bir aile konumundadır.

Misyonu; endüstrilerin standardizasyon çalışmaları için sıcaklıkla şartlandırılmış ortamlar sağlamak olan Labo araştırma ve endüstri alanında faaliyet gösteren birçok kuruluşa, laboratuvarlarda, pilot tesislerde ve üretim süreçlerinde hassas sıcaklık kontrolü sağlayan ürünler sunmakta ve 40 ülkeye ihracat yapmaktadır. Labo, ürünlerinin ulaşabileceği sınırları yeniden tanımlamak için yenilik yaparken, ürünlerin kalitesi, güvenilirliği ve dayanıklılığı 1981'den bugüne kalan kurumsal değerinin bir mirasıdır.

Uluslararası standartlarda üretim kalitesi, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik odaklı kurumsal yönetimi ve toplumsal sorumluluk anlayışı sıcaklığı yeniden tasarlamak için Labo'nun itici gücü olmaya devam edecektir.